UAB „Heila“ dovanų kupono naudojimosi taisyklės

 1. Pirkėjas – asmuo, kuris įsigyja dovanų kuponą www.masazusalonas.lt internetinėje svetainėje ir kuris turi teisę pasinaudoti dovanų kuponu arba perleisti jį trečiajam asmeniui.
 2. Dovanų kuponas – dokumentas, kuris Pirkėjui yra nusiunčiamas Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu su galimybe atsispausdinti prieš tai sumokėjus už jį per www.masazusalonas.lt įdiegtą elektroninę mokėjimo sistemą „Paysera“.
 3. Dovanų kuponas suteikia pirkėjui teisę pasinaudoti paslauga, už sumą nurodyta ant dovanų kupono arba konkrečia procedūra.
 4. Vienu dovanų kuponu mokėti galima ne vieną kartą. Dovanų kupono galiojimo laikas yra 2 mėnesiai, nuo įsigijimo datos, nebent dovanų kupone nurodyta kitaip.
 5. Dovanų kuponas nėra priimamas atgal ir negali būti keičiamas į piniginę sumą.
 6. UAB „Heila“ nekeičia pamestų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus.
 7. Už nepanaudotus dovanų kuponus sumokėtos pinigų sumos nėra grąžinamos.
 8. Pageidaujant dovanotas paslaugas ar procedūras galima keisti, iš anksto suderinus telefonu: +37060697999
 9. Būtina išankstine registracia procedūroms telefonu: +37060697999
 10. UAB „Heila“ perkant dovanų kuponą prašo nurodyti šiuos pirkėjo duomenis: vardą ir pavardę, gimimo mėnesį bei dieną, elektroninio pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Šie duomenys yra pateikiami siekiant teisingai identifikuoti pirkėją.
 11. Informacija apie pirkėją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims UAB „Heila“ ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.
 12. UAB „Heila“ pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus prisiregistravęs klientas bus informuojamas el. Paštu bei informacija bus skelbiama internetinėje svetainėje www.masazusalonas.lt.
 13. Susidarius svarbioms aplinkybėms, UAB „Heila“ gali laikinai arba iš viso nutraukti dovanų kuponų pardavimą internetu, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.
 14. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už jo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų, UAB „Heila“ neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.